Bülten üyeliği ve üyeliğin reddi

Bize e-posta adresinizi veya diğer kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi vermeyi seçerseniz, bunu yalnızca size haber bültenimizi göndermek veya sorunuza yanıt vermek için kullanacağız.

Bülten aboneliğinizi iptal etmeyi seçerseniz, artık hiçbir haber bülteni almayacaksınız.

TELİF HAKKI

Mimarlık Vakfı İktisadi İşletmesi, haber bülteninde yer alan yazı veya görsellerin tüm telif hakları saklıdır. Haber bülteninde yer alan metin veya görseller, Mimarlık Vakfı İktisadi İşletmesi’nin izni olmadan kopyalanamaz veya dağıtılamaz.

Herhangi bir onaylanmış içerik kullanımı varsa, aşağıdaki koşullar izlenmelidir:

  • Kopyalanan materyalin kaynağı Mimarlık Vakfı İktisadi İşletmesi olarak belirtilmelidir,
  • Bu ifade tüm dağıtım türlerinde görünmelidir.

E-POSTA

Bizimle e-posta yoluyla iletişim kurmayı seçebilirsiniz. Ancak, bunu yaparsanız, internet yüzde 100 güvenilir olmadığını unutmamalısınız. Şifrelenmemiş gizli veya hassas e-posta iletileri göndererek, bu tür belirsizlik risklerini ve internet üzerinden gizlilik veya mahremiyetin olası ihlallerini kabul etmiş olursunuz.

GARANTİ İÇERMEZ

Bu haber bülteninde yer alan bilgiler, Mimarlık Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kullanıcılarına, abonelerine, müşterilerine ve olası diğer kişilere hizmet / promosyon olarak sunulmaktadır. (Hukuki) tavsiye içermez. Kaliteli bilgi sağlamaya çalışsak da, bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçları belirli bir amaca yönelik performans garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın garanti etmiyoruz.

SORUMLULUK ÜSTLENMİYORUZ

Mimarlık Vakfı İktisadi İşletmesi, haber bültenlerinin içerdiği bilgilerin kullanımı yoluyla doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan, arızi veya diğer maliyetler veya zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir hasar, masraftan kullanıcıya veya başka bir tarafa hiçbir şekilde sorumlu değildir..

DEĞİŞİKLİKLER

Bu bilgilerde herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabiliriz. Bu nedenle ziyaretçilerimizin değişiklikler hakkında bilgi sahibi olmak için aralıklarla bu bilgilendirme metnini okumasını öneriyoruz.